Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Yasemin Tülay Akkuş Kuruluşudur...

 

Sektörün Ihtiyaçlarını Analiz Eden Ve Müşterilerine Profesyonel Hizmeti Görev Edinmiş Ucuzgiyin'i Yakından Tanımaya Ne Dersiniz?

Teksiltil Ve E-Ticaret Dünyası Pek Çok Bilinmeyeni Beraberinde Getirirken, Bu Dünyada Kazananlardan Olmak Için Doğru Adımları Atmak Ve Profesyonel Hizmet Almak Isteyen Müşterilerinin Öncelikli Tercihi Olan Ucuzgiyin 2000 Ocak Ayında, İstanbul Merter’de Faaliyete Geçti.

 

Tekstil Sektöründe En Karmaşık Çalışmaları En Pratik Çözümlerle Başarıya Ulaştırmak Misyonu Ile Kurulmuş Olan Şirketimiz, Faaliyetlerine Öncelikle Kadın Giyim,Erkek Giyim Ve Çocuk Giyim  Konusunda Üretimi Yaparak Başladı. Her Geçen Yıl Müşteri Portföyünü Arttıran Şirketimiz, Devam Eden Yıllarda Yeni Atılımlar Yaparak Birden Fazla E-Ticaret  Projesini Tek Iki Marka Altında Birleştirerek Sektörün Öncü Firmaları Arasında Yerini Aldı.

Günümüzde Tekstil Için Önemli Olan E-Ticaret Konusunda, Şirketimizin Markası Olan Ucuz Giyin  Ve Mertel Tekstil Ile  Türkiye’nin Ilk Toptancı Olarak Faaliyetlerimize Devam Ediyoruz. Sektörde Birçok Kurumsal Ve Bireysel Müşteriye Hizmet Sağlayıp, Kullanıcıların  Ihtiyaçlarını Kaliteli Bir Şekilde Karşılayarak Çalışmalarımızı Sürdürüyoruz.

 

 Ucuzgiyin Satışını Selimpaşa İstabulda Devam Etmektedir...